(NE)PIRMAS KARTAS

– tai išskirtinis lytinio ugdymo projektas, gimęs iš didelio noro padėti pažinti ne tik savo kūną, pokyčius vykstančius brendimo metu, bet ir savo mintis, mąstymą, elgesį.

Apie mus

Sulaukiame nemažai jaunimo laiškų

...klausimų, todėl supratome, kad ne be reikalo skleidžiame naudingą ir mokslu grįstą informaciją – esame reikalingos. Mūsų žinios, patarimai, pastebėjimai gali būti reikalingi ir naudingi ne tik vaikams ir jaunimui, bet ir jų tėvams, artimiesiems, tam tikrais atvejais ir pedagogams.

Ugdymo projekto idėja

...mūsų mintyse brendo daugiau nei metus laiko. Galiausiai, 2021 metų rugsėjį pasakėme sau: “Gana! Mūsų žinios, idėjos, mintys turi išvysti gerokai didesnę auditoriją, nei artimųjų ratas”.

Startavome 2021 m.

...gruodžio 1d. su net trejomis socialinių tinklų paskyromis: Instagram, Facebook, TikTok. Tada dar vadinome projektą savo kūdikiu, galvose buvo daug nežinios, bet tikėjimo, kad pasiseks ir visuomenė mus priims, mums niekada netrūko!

Mūsų noras dalintis žiniomis

...padėti priimti ne tik besikeičiantį kūną, aplinką, bet ir suteikti žinių, svarbių iki pradedant suaugusiojo žmogaus gyvenimą privedė mus prie dar prasmingesnių ir didesnių darbų. Todėl, mes esame ČIA IR DABAR, JUMS IR SU JUMIS.

LSMU Kauno ligoninės filialo P.Mažylio gimdymo namų gydytoja akušerė ginekologė

Vestina Speiciene Ne Pirmas Kartas
Vestina Speiciene Ne Pirmas Kartas

Projekto įkūrėjos

Vestina Speičienė

Auginu du sūnus, vienas jų – savęs pažinimo etape.

Esu šio projekto steigėja, pavadinimo autorė ir pirmųjų įrašų autorė. Darbus mėgstanti atlikti laiku, kokybiškai ir iki galo. Turiu ilgametę praktiką vedant užsiėmimus lytinės sveikatos temomis.

Migle Cerniauskiene Ne Pirmas Kartas
Migle Cerniauskiene Ne Pirmas Kartas

Miglė Černiauskienė

LSMUL KK Akušerijos ir ginekologijos krypties vyresnioji rezidentė, "be 5 minučių" licencijuota specialistė

Auginu du mažamečius vaikus, atėjus laikui, tikiuosi būti išklausyta ir perduoti jiems lytinio ugdymo informaciją gyvenimui.

Esu šio projekto steigėja, pirmųjų “reels” autorė, nenuilstanti idėjų generatorė, turinti 8 metų dėstymo praktiką lytinio ugdymo temomis.

Julija Petrauske Ne Pirmas Kartas
Julija Petrauske Ne Pirmas Kartas

Mūsų komanda

Taikanti kognityvinę – elgesio, pozityviąją terapijas, o taip pat, pokalbio, kvėpavimo bei sąmoningumo technikas. Konsultacijų tikslas – kad konsultacija būtų ne tik pokalbis, bet ir tobulėjimas pritaikant įvairias terapijos rūšis. Esu mama, auginu sūnų, pasitelkdama pagarbios tėvystės principus. Asmeninės savybės: komunikabilumas, jautrumas ir empatija. Didžiausias atsipalaidavimas – sportas, skaitymas, gamtos ir miško meditacija.

Dalia Bieliunaite Ne Pirmas Kartas
Dalia Bieliunaite Ne Pirmas Kartas

Dalia Bieliūnaitė

Dailininkė ir iliustratorė

Dirbu Nacionaliniame M. K. Čiurliono dailės muziejuje, vedu įvairias meno krypties edukacijas. Iliustruoju vaikams skirtas knygas. Na, ir žinoma, su užsidegimu kuriu ne tik iliustracijas šiam projektui, tačiau prisidedu ir prie lytinio ugdymo lankstinukų kūrybos proceso.

Julija Petrauskė

Psichologė, teikianti ir individualias konsultacijas

Ausrine Pudzevyte Ne Pirmas Kartas
Ausrine Pudzevyte Ne Pirmas Kartas

Aušrinė Pudževytė

Dailininkė, keliaujanti po pasaulį

Esu vienoje vietoje nenustygstanti menininkė. Keliauju ir palieku savo meno pėdsaką įvairiose šalyse tapydama sienų freskas, paveikslus ir iliustracijas. Įkvėpimas – ryškios ir nenuobodžios gyvenimo spalvos. Šį žaismingumą suteikiu ir projekto iliustracijoms.

Mūsų žinios, patarimai, pastebėjimai gali būti reikalingi ir naudingi ne tik vaikams ir jaunimui, bet ir jų tėvams, artimiesiems, tam tikrais atvejais ir pedagogams.

"