Įvertinkite mus:

Geriausia dovana dukrai. Pamoką klausėme abi. Ir aš, kaip mama, kuri ruošiausi jau netrukus kalbėti šia meta su dukra, supratau, kad gerokai daugiau nei pusės informacijos tikrai nebūčiau paaiškinus tinkamai, kad dukra suprastų ir, kad jai nereiktų tos informacijos ieškoti papildomai. Šioje pamokoje buvo aptarti viskas, kas susiję su mėnesinėmis ir, ką mergina turi žinoti joms prasidėjus. Dabar abi su dukra jaučiamės drąsiai ir galime ramiai laukti pirmųjų mėnesinių, nes gydytojų dėka, esame puikiai pasiruošusios jas priimti!

- Akvilė

Ačiū už tiek daug naudingos informacijos. Sužinojau, kas iš tiesų yra tas mįslingas mėnesinių ciklas, kaip jį skaičiuoti ir sekti. Ačiū, kad padrąsinote, ir dabar nesigėdiju ir nebijau mėnesinių.

- Rimantė

Šioje pamokoje gydytojos paaiškina ne tik apie mėnesines, bet ir apie tai, kada ir kur kreiptis pagalbos į gydytoją. Paaiškino ir apie skausmą mėnesinių metu. Labiausiai apsidžiaugiau, kad pagaliau sužinojau, kokios mėnesinės yra reguliarios. Po ilgo laiko, man pagaliau paaiškėjo, kad su mano mėnesinėmis viskas yra gerai! Ačiū už suprantamus paaiškinimus ir vieną puikiausių pamokų!

- Karolina