Įvertinkite mus:

Pamoka tikrai verta dėmesio. Geriausias dalykas, kad niekur kitur tokios informacijos nesužinotume, jeigu ne šių gydytojų pamoka. Nenorėčiau tokia tema kalbėti nei mokykloje, nei su tėvais, tuo labiau su draugais. Buvo aptariama nemažai mitų, kuriais tikėjau ir aš, nes tiesiog labai daug ko nežinojau. Jaučiuosi labiau užtikrintas ir laisvesnis žmogus po šios pamokos.

- Lukas

Pripažinsiu, nebuvo drąsu šią pamoką užsakyti savo vaikui, bet mane nustebino gerąja prasme! Pamokoje be galo daug reikalingos, naudingos informacijos, o svarbiausia, akcentuojamas ne tik lytinis gyvenimas, bet ir jaunimui labia reikalingi žinoti kiti dalykai, kaip saugumas, užtikrintumas, pasekmės, jų teisės, pasirinkimai. Pamoka skirta ne tik lytiniam gyvenimui, bet ir teisingų pažiūrų ir pasirinkimų formavimui.

- Neringa

O, kad kiekvienas jaunas žmogus turėtų galimybę išgirsti šią pamoką iki pradedant lytinį gyvenimą! Tai reikalinga absoliučiai kiekvienam. Beje, manau, pamoka naudinga ne tik jaunimui, bet ir jų tėvams, pedagogams. Informacija verta 10 balų!

- Lina