Lytinis ugdymas jums patogiausiu metu

1 min read

Tikrai ne paslaptis, jog lytinio ugdymo trūkumas šiais laikais yra didelis, o prieinamumas – nepakankamas, kad jaunimas gautų užtikrintą ir teisingą informaciją, kurios užtektų išspręsti lytiniame gyvenime iškilusius klausimus bei problemas. Skatiname atkreipti dėmesį į taip reikalingą ugdymo rūšį – lytinio ugdymo pamokas.

Jau nuo dabar, mūsų svetainėje lytiškumo pamokos jums gali būti prieinamos bet kuriuo metu, visur, kur tik turėsite interneto ryšį. Tai visų mūsų turimų pamokų įrašai! Svarbiausia, ši naujiena yra patogi Jums tiek laiko, tiek vietos atžvilgiu. O taip pat, leidžia užtikrinti visišką privatumą: nereikia jungtis nuotoliu prie suformuotos pamokas klausančiųjų grupės. Įsigiję pamokų įrašą/įrašus tik Jūs spręsite kur ir kada juos klausysite/žiūrėsite.

Nepamirškite, jog galite įsigyti ne tik rekomenduojamus dvejopus lytinio ugdymo kursus, sudarytus iš pamokų komplekso, bet ir kiekvieną jums patinkančią pamoką atskirai. Suteikiame Jums galimybę patiems nuspręsti, kas Jūsų manymu reikalingiausia, kuri tema įdomiausia, ar iš kurios tikitės didžiausio žinių bagažo papildymo.

IR DAR NE VISKAS… Kiekvieną įrašą galėsite perklausyti/peržiūrėti ne vieną kartą, todėl reikalinga informacija ir žinios išliks ilgam.

TĖVELIAMS… Net neabejojame, kad Jums rūpi vaikų lytinė sveikata, jų gebėjimas priimti teisingus sprendimus ir norite, kad Jūsų vaikai girdėtų mokslu patvirtintą informaciją, o ne naršydami interneto platybėse ieškotų atsakymų į jiems iškilusius klausimus, arba užkluptų jus grįžusius iš darbo netikėtų klausimų lavina. Suteikite vaikams galimybę pažinti savo kūną, jo pokyčius, gebėti priimti palankius sveikatai ir lytiniam gyvenimui sprendimus, rasti patikimus atsakymus į jiems kylančius klausimus.

Kviečiame jungtis prie pažangiausios jaunimo ir jų tėvelių kartos ir lytiniu ugdymu domėtis lygiai taip pat, kaip ir visais kitais dalykais. Mes pasirūpinsime, jog jaunimas gebėtų ne tik priimti teisingus sprendimus, bet ir ugdytų meilę, pagarbą sau ir aplinkiniams.